clic pentru a activa zoom-ul
se încarcă harta
We didn't find any results
Deschide harta
Vizualizare Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

0 € la 20.000.000 €

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Căutare Avansată

0 € la 1.500.000 €

we found 0 results

Proprietăți

Comparare Proprietăți

Teren extravilan 1.282 mp Zagon Covasna

1.538 €
Teren extravilan 1.282 mp, situat în sat Păpăuți, comuna Zagon judet Covasna
1.282 m2Vezi detalii
Pret Redus

Teren intravilan 1.630 mp Babeni Valcea

1.574 €
Teren format din 2 loturi: Cota de 1/2 din teren intravilan 448 mp situat in Paduretu, Str Vacaresti, Nr. 11 A, Teren extravilan 1182 MP situat in localitatea Paduretu, strada Vacaresti, nr. 11A, punc [more]
Teren format din 2 loturi: Cota de 1/2 din teren intravilan 448 mp situat in Paduretu, Str [more]
1.630 m2Vezi detalii

Teren intravilan 3.377 mp Dragalina Calarasi

1.580 €
TFerma 10 Gurganeasa. Teren intravilan in suprafata de 3.377 mp si constructii (ruine) C1-C4 situat in Dragalina, jud. Calarasi.
TFerma 10 Gurganeasa. Teren intravilan in suprafata de 3.377 mp si constructii (ruine) C1- [more]
3.377 m2Vezi detalii

Terenuri extravilane Punghina Padina Patulel...

1.611 €
1 Jud. Mehedinți, Punghina 0.56 extravilan – arabil 7,896 2 Jud. Mehedinți, Punghina 0.25 extravilan – arabil 3,576 3 Jud. Mehedinți, Punghina 1.49 extravilan – arabil 21,058 4 Jud. [more]
1 Jud. Mehedinți, Punghina 0.56 extravilan – arabil 7,896 2 Jud. Mehedinți, Punghina [more]
5.600 m2Vezi detalii
Pret Redus

Teren extravilan 4.588 mp Valcele Calarasi

1.614 €
terenului extravilan situat în Jud. Călărași, Com. Vălcele, tarla 66, parcela 2., în suprafață de 4.588 mp,
terenului extravilan situat în Jud. Călărași, Com. Vălcele, tarla 66, parcela 2., în supra [more]
4.588 m2Vezi detalii
Pret Redus

Teren extravilan 7280 mp Catunele Gorj

1.710 €
Teren extravilan cu suprafața de 7280 mp situat, situat în Comuna Cătunele, Tarla 4, Parcela 4, jud. Gorj
Teren extravilan cu suprafața de 7280 mp situat, situat în Comuna Cătunele, Tarla 4, Parce [more]
7.280 m2Vezi detalii
Pret Redus

Constructii cu teren 200 mp Moisei Maramures

1.810 €
BUNURI IMOBILE- în natură parcelă de teren în suprafață de 200 mp, situat in Moisei, Gheretă echipamente din PVC termopan cu suprafața de 3,25mp, antenă emisie 30m cu soclu aferent și împrejmuire cu g [more]
BUNURI IMOBILE- în natură parcelă de teren în suprafață de 200 mp, situat in Moisei, Ghere [more]
new offer

Teren pasune impadurita 1,5 ha Agas Bacau

1.827 €
Teren pasune impadurita (15002 mp) locatia Cotumba, com. Agas in valoare de 9.135 lei
15.000 m2Vezi detalii

Teren extravilan 6.408 mp Barca Dolj

1.959 €
Teren extravilan arabil cu suprafata de 6408 mp situat in Barca, T155, P383, Judetul Dolj
6.408 m2Vezi detalii